Česnakiniai prieskoniai Česnakiniai prieskoniai

Česnakiniai prieskoniai

Aštrus česnako skonis ir kvapas susipina su švelniu krapų aromatu, o petražolės praturtina šį mišinį ir apjungia viską kartu. Liofilizuoti česnakai, krapai ir petražolės išsaugo v..

9,99€
Itališki prieskoniai Itališki prieskoniai

Itališki prieskoniai

Šis itališkų prieskonių mišinys suteikia drąsių ir pikantiškų skonių jūsų mėgstamam vištienos, sriubos ar makaronų patiekalui! Liofilizuoti bazilikai, rozmarinai, čiobreliai ir svo..

9,99€
Paprikiniai prieskoniai Paprikiniai prieskoniai

Paprikiniai prieskoniai

Šie prieskoniai yra pakankamai universalūs, tad jais galima gardinti įvairiausius patiekalus. Paprikinių prieskonių mišinio pagrindas – paprikos milteliai ir liofilizuotas rozmarin..

9,99€
Paukštienos prieskoniai Paukštienos prieskoniai

Paukštienos prieskoniai

Naminis vištienos prieskonių mišinys, kurį norėsite naudoti vėl ir vėl kepti vištienai, vištienos krūtinėlėms ar kitoms vištienos dalims. Taip pat galite naudoti keptoms ar virtoms..

9,99€
Prieskoniai su pievagrybiais Prieskoniai su pievagrybiais

Prieskoniai su pievagrybiais

Subtilus, tekstūruotas liofilizuotų pievagrybių pagrindas puikiai dera su liofilizuotais česnakais, krapais ir petražolėmis. Dėl švelnaus skonio, puikiai tinka sriuboms, padaža..

9,99€
Prieskonių rinkinys Prieskonių rinkinys

Prieskonių rinkinys

Roko virtuvės prieskonių rinkinys kiekvieno mėgstančio gaminti svajonė! Kiekviename mišinyje naudojami liofilizuoti produktai, kurie yra ne tik skanūs tarsi šviežios prieskoninės..

49,00€
Žuvies prieskoniai Žuvies prieskoniai

Žuvies prieskoniai

Šiame mišinyje (žuvies prieskoniai) esantis čili pipiras ir česnakai suteikia nuostabiai ryškų skonį, kuris persipina su liofilizuotais čiobreliais ir bazilikais, kad jūsų jūros gė..

9,99€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (viso puslapių - 1)