Liofilizuotas drakono vaisius Liofilizuotas drakono vaisius

Liofilizuotas drakono vaisius

Liofilizuotas drakono vaisius – tai natūralus tropinis skanėstas, kurio skonis panašus į kriaušių ir kivių mišinį. Puikus užkandis skubantiems bei sveiko maisto mylėtojams, nes jis..

6,50€
Liofilizuotas sausainis „Avietė“ Liofilizuotas sausainis „Avietė“

Liofilizuotas sausainis „Avietė“

Liofilizuotas sausainis „Avietė“ – aviečių skonio sausainis, galintis tapti sveikas, gardus kiekvienos dienos užkandis. Jame gausu B grupės vitaminų, folinės rūgšties, geležies, va..

5,20€
Liofilizuotas sausainis „Braškė“ Liofilizuotas sausainis „Braškė“

Liofilizuotas sausainis „Braškė“

Liofilizuotas sausainis „Braškė“ – braškių skonio, puikus desertas prie kavos, be pridėtinio cukraus, kuriuo galima lepintis kiekviena dieną ir mažam ir dideliam. Taip pat išsiski..

5,20€
Liofilizuotas sausainis „Mango – Bananas“ Liofilizuotas sausainis „Mango – Bananas“

Liofilizuotas sausainis „Mango – Bananas“

Liofilizuotas sausainis „Mango – Bananas“ – mango ir bananų skonio, puikus desertas prie kavos, be pridėtinio cukraus, kuriuo galima lepintis kiekviena dieną ir mažam ir dideliam.&..

5,20€
Liofilizuotas sausainis „Mėlynė“ Liofilizuotas sausainis „Mėlynė“

Liofilizuotas sausainis „Mėlynė“

Liofilizuotas sausainis „Mėlynė“ – greitas ir skanus užkandis, tinkantis visiems, norintiems stiprinti imuninę sistemą bei papildyti vitamino E atsargas. Šiuose sausainiuose gausu ..

5,20€
Liofilizuoti bananai su cinamonu Liofilizuoti bananai su cinamonu

Liofilizuoti bananai su cinamonu

Liofilizuoti bananai su cinamonu - natūralus produktas, be pridėtinio cukraus, išsaugojęs visas savo vertingas savybes: antioksidantus, vitaminus ir mineralus. Nepakeičiamas sveika..

5,40€
Liofilizuoti mangų kubeliai Liofilizuoti mangų kubeliai

Liofilizuoti mangų kubeliai

Mangai tai egzotinis vaisius galintis savo skonio praskaidrinti dieną. Rūgštumą keičiantis saldumas puikus pasirinkimas norintiems pajusti nekasdienį skonį...

8,40€
Liofilizuoti obuolių kubeliai Liofilizuoti obuolių kubeliai

Liofilizuoti obuolių kubeliai

Skanūs, tarsi ką tik nuskinti sode obuoliai... Liofilizuotuose obuolių kubeliuose išlieka visos maistinės savybės, vitaminai ir mineralai. Be pridėtinio cukraus ir druskos. Puikus ..

4,50€
Liofilizuoti obuolių kubeliai su cinamonu Liofilizuoti obuolių kubeliai su cinamonu

Liofilizuoti obuolių kubeliai su cinamonu

Obuolių kubelių su cinamonu skonis tarsi valgytum močiutės keptą obuolių pyragą, kuriame išlieka visos maistinės savybės, vitaminai ir mineralai. Be pridėtinio cukraus ir druskos. ..

4,90€
Liofilizuoti raudonieji serbentai Liofilizuoti raudonieji serbentai

Liofilizuoti raudonieji serbentai

Raudonuose serbentuose gausu vitaminų A, E, P, B1, fosforo, karotino (net daugiau negu juoduosiuose serbentuose), seleno, magnio, vario, mangano.Tinka ir užkandžiauti ir pasigardin..

4,45€
Liofilizuotos avietės Liofilizuotos avietės

Liofilizuotos avietės

Avietės kiekvienam lietuviui gerai žinomos uogos, kuriose gausu vitaminų C, A, B, B1, B2, B9, PP, E. Jose taip pat yra geležies, vario, kalio druskos, karotino, folio rūgšties. Lio..

4,90€
Liofilizuotos braškės Liofilizuotos braškės

Liofilizuotos braškės

Tai natūralus produktas, be pridėtinio cukraus, išsaugojęs visas savo vertingas savybes: antioksidantus, vitaminus ir mineralus. Nepakeičiamas sveikas ir gardus užkandis sportuoja..

4,90€
Liofilizuotos mango riekelės Liofilizuotos mango riekelės

Liofilizuotos mango riekelės

Mangai tai egzotinis vaisius galintis savo skonio praskaidrinti dieną. Rūgštumą keičiantis saldumas puikus pasirinkimas norintiems pajusti nekasdienį skonį...

5,90€
Liofilizuotos vyšnios Liofilizuotos vyšnios

Liofilizuotos vyšnios

Šios raudonos uogos ne tik skanios, bet ir nepaprastai sveikos mūsų organizmui. Vyšnių uogose randama vitaminų C, B1, B2, B6, PP. Šių uogų sudėtyje taip pat yra karotino, folio ir..

5,90€
Liofilizuotų sausainių asorti Liofilizuotų sausainių asorti

Liofilizuotų sausainių asorti

Įvairiais skoniais gali jus nudžiuginti sausainių asorti. Jame galima rasti aviečių, braškių, mėlynių bei mangų-bananų sausainius, kurie yra be pridėtinio cukraus ir miltų. Tinkant..

6,25€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 16 (viso puslapių - 2)