Liofilizuotas drakono vaisius Liofilizuotas drakono vaisius

Liofilizuotas drakono vaisius

Liofilizuotas drakono vaisius – tai natūralus tropinis skanėstas, kurio skonis panašus į kriaušių ir kivių mišinį. Puikus užkandis skubantiems bei sveiko maisto mylėtojams, nes jis..

6,50€
Liofilizuotas sausainis „Avietė“ Liofilizuotas sausainis „Avietė“

Liofilizuotas sausainis „Avietė“

Liofilizuotas sausainis „Avietė“ – aviečių skonio sausainis, galintis tapti sveikas, gardus kiekvienos dienos užkandis. Jame gausu B grupės vitaminų, folinės rūgšties, geležies, va..

5,20€
Liofilizuotas sausainis „Braškė“ Liofilizuotas sausainis „Braškė“

Liofilizuotas sausainis „Braškė“

Liofilizuotas sausainis „Braškė“ – braškių skonio, puikus desertas prie kavos, be pridėtinio cukraus, kuriuo galima lepintis kiekviena dieną ir mažam ir dideliam. Taip pat išsiski..

5,20€
Liofilizuotas sausainis „Mango – Bananas“ Liofilizuotas sausainis „Mango – Bananas“

Liofilizuotas sausainis „Mango – Bananas“

Liofilizuotas sausainis „Mango – Bananas“ – mango ir bananų skonio, puikus desertas prie kavos, be pridėtinio cukraus, kuriuo galima lepintis kiekviena dieną ir mažam ir dideliam.&..

5,20€
Liofilizuotas sausainis „Mėlynė“ Liofilizuotas sausainis „Mėlynė“

Liofilizuotas sausainis „Mėlynė“

Liofilizuotas sausainis „Mėlynė“ – greitas ir skanus užkandis, tinkantis visiems, norintiems stiprinti imuninę sistemą bei papildyti vitamino E atsargas. Šiuose sausainiuose gausu ..

5,20€
Liofilizuoti bananai su cinamonu Liofilizuoti bananai su cinamonu

Liofilizuoti bananai su cinamonu

Liofilizuoti bananai su cinamonu - natūralus produktas, be pridėtinio cukraus, išsaugojęs visas savo vertingas savybes: antioksidantus, vitaminus ir mineralus. Nepakeičiamas sveika..

5,40€
Liofilizuoti česnakų kubeliai Liofilizuoti česnakų kubeliai

Liofilizuoti česnakų kubeliai

Aštrus česnako skonis ir kvapas suteikia maistui aštrų, pikantišką ir savitą kvapą. Kulinarijoje smulkintas česnakas dedamas į daugelį mėsos bei daržovių patiekalus, žuvį ir kai..

9,90€
Liofilizuoti čiobreliai Liofilizuoti čiobreliai

Liofilizuoti čiobreliai

Čiobreliai – viena iš labiausiai kulinarijoje naudojamų žolelių. Nepakeičiamas virtuvėje – ar patiekalų gamyboje, ar kvapnioms arbatoms, gydantis nuo peršalimo, kosulio. Liofilizu..

8,99€
Liofilizuoti krapai Liofilizuoti krapai

Liofilizuoti krapai

Liofilizuoti krapai idealiai tinka ir virtiems, ir troškintiems patiekalams bei salotoms, kitaip sakant visiems patiekalams, kuriuose būtų naudojami švieži krapai. Liofilizuotos..

6,99€
Liofilizuoti mangų kubeliai Liofilizuoti mangų kubeliai

Liofilizuoti mangų kubeliai

Mangai tai egzotinis vaisius galintis savo skonio praskaidrinti dieną. Rūgštumą keičiantis saldumas puikus pasirinkimas norintiems pajusti nekasdienį skonį...

8,40€
Liofilizuoti obuolių kubeliai Liofilizuoti obuolių kubeliai

Liofilizuoti obuolių kubeliai

Skanūs, tarsi ką tik nuskinti sode obuoliai... Liofilizuotuose obuolių kubeliuose išlieka visos maistinės savybės, vitaminai ir mineralai. Be pridėtinio cukraus ir druskos. Puikus ..

4,50€
Liofilizuoti obuolių kubeliai su cinamonu Liofilizuoti obuolių kubeliai su cinamonu

Liofilizuoti obuolių kubeliai su cinamonu

Obuolių kubelių su cinamonu skonis tarsi valgytum močiutės keptą obuolių pyragą, kuriame išlieka visos maistinės savybės, vitaminai ir mineralai. Be pridėtinio cukraus ir druskos. ..

4,90€
Liofilizuoti pjaustyti pievagrybiai Liofilizuoti pjaustyti pievagrybiai

Liofilizuoti pjaustyti pievagrybiai

Visiems labai gerai žinomas grybas, dažnas ingredientas kiekvienos šeimininkės virtuvėje. Pievagrybiuose mažai cukraus ir visai nėra cholesterolio, o juose esantys baltymai labai l..

5,20€
Liofilizuoti raudonieji serbentai Liofilizuoti raudonieji serbentai

Liofilizuoti raudonieji serbentai

Raudonuose serbentuose gausu vitaminų A, E, P, B1, fosforo, karotino (net daugiau negu juoduosiuose serbentuose), seleno, magnio, vario, mangano.Tinka ir užkandžiauti ir pasigardin..

4,45€
Liofilizuoti rozmarinai Liofilizuoti rozmarinai

Liofilizuoti rozmarinai

Rozmarino aromatą galima atpažinti net iš tolo – šio prieskonio kvapo tikrai nesupainiosite su niekuo kitu. Liofilizuotas rozmarinas gali būti naudojamas salotoms, sriuboms, trošk..

8,99€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 25 (viso puslapių - 2)