Granola su liofilizuotu drakono vaisiumi ir braškių kubeliais Granola su liofilizuotu drakono vaisiumi ir braškių kubeliais

Granola su liofilizuotu drakono vaisiumi ir braškių kubeliais

Vertingas užkandis ieškantiems gardaus ir sveiko energijos šaltinio visos dienos metu! Roko virtuvės granolos su liofilizuotu drakono vaisiumi ir braškių kubeliais yra puikus balty..

5,50€
Sūrios karamelės skonio granola su liofilizuotomis vyšniomis ir obuoliais Sūrios karamelės skonio granola su liofilizuotomis vyšniomis ir obuoliais

Sūrios karamelės skonio granola su liofilizuotomis vyšniomis ir obuoliais

Sūrios karamelės skonio granola su liofilizuotomis vyšniomis ir obuoliais – vertingas užkandis ieškantiems gardaus ir sveiko energijos šaltinio visos dienos metu! Roko virtuvės sūr..

5,50€
Sūrios karamelės skonio granola su mėlynėmis ir riešutais Sūrios karamelės skonio granola su mėlynėmis ir riešutais

Sūrios karamelės skonio granola su mėlynėmis ir riešutais

Vertingas užkandis ieškantiems gardaus ir sveiko energijos šaltinio visos dienos metu! Roko virtuvės granolos su liofilizuotomis mėlynėmis ir karijų riešutais yra puikus baltymų ša..

5,50€
Sūrios karamelės skonio granola su raudonaisiais serbentais ir riešutais Sūrios karamelės skonio granola su raudonaisiais serbentais ir riešutais

Sūrios karamelės skonio granola su raudonaisiais serbentais ir riešutais

Sūrios karamelės skonio granola su raudonaisiais serbentais ir riešutais – vertingas užkandis ieškantiems gardaus ir sveiko energijos šaltinio visos dienos metu! Roko virtuvės sūri..

5,50€
Sūrios karamelės skonio granola su šokoladu ir riešutais Sūrios karamelės skonio granola su šokoladu ir riešutais

Sūrios karamelės skonio granola su šokoladu ir riešutais

Sūrios karamelės skonio granola su šokoladu ir riešutais – vertingas užkandis ieškantiems gardaus ir sveiko energijos šaltinio visos dienos metu! Roko virtuvės sūrios karamelės sko..

5,50€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)